İngiliz Dili Kursu - Ankara Dil Kursu

İngiliz Dili Kursu

İngiliz Dili Kursu

İngiliz Dili Kurslarıni 3 Başlıkta İnceledik

İngilizce Dil Kursu

               İyi bir İngiliz dili kursu, yalnızca İngilizce dilini değil, İngiliz edebiyatı ve İngiliz kültürünü de öğrencilerine aktarmalıdır. Lingo Smart Yabancı Dil Kursları bünyesinde görevlendirdiğimiz öğretmenlerin İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olmasına dikkat ederek İngiliz dilini, kültürüyle birlikte anlatarak daha kalıcı bir eğitim veriyoruz. Formasyon eğitimini tamamlamış hocalarımız ile eğitim bilimlerine hakim bir eğitim anlayışını benimsedik.

Ankara Yabancı Dil Kursları

               Lingo Smart Yabancı Dil Kursları olarak yürüttüğümüz İngiliz dili kursu içerisinde hazırladığımız ders programlarında dil öğretmenin yanı sıra, dilin ait olduğu İngiliz ve Amerikan kültürlerini de öğreterek, verdiğimiz dil eğitimini kalıcı olmasını sağlıyoruz. Ayrıca dil eğitiminin kalıcı olabilmesi için hazırladığımız çalışma fasiküllerini de kurs başlangıcı aşamasında paylaşarak İngiliz dili kursu eğitimimizin sürekliliğini de önemsediğimizi gösteriyoruz. Bunlara ek olarak kurs bitiminde pratik yapmanıza olanak verecek online toplantı programımızı sizlere iletiyor ve ücretsiz bir şekilde çevrimiçi uygulamalar yardımıyla sürekli güncel ve aktif kalmanıza olanak tanıyoruz. Lingo Smart Yabancı Dil Kurslarının İngiliz dili kursu bölümünde verilen eğitimin kalıcı olmasını ayrıca, verdiğimiz ödevlerle kurs süresince de sağlayarak, sorumluluk bilincinde olan öğrencilerimizi başarıyla mezun ediyoruz. Ayrıca yine verilen İngiliz dili kursundan başarılı bir şekilde ayrılan katılımcılara ücretsiz hızlı okuma setleri ile eğitim CD’leri gibi materyaller ulaştırarak eğitimlerine devam etmesini bekliyoruz.

Ankara Ucuz ve Kaliteli Dil Kursları

               İngiliz dili kursu eğitimlerimizi alanında deneyimli hocalarımızla koordineli bir şekilde hazırlıyor ve uzman onayından geçmeyen hiçbir müfredatı kurslarımızda uygulamıyoruz. Lingo Smart Yabancı Dil Kursları altında verilmekte olan İngiliz dili kursu kapsamında konuşma derslerinden hızlı okuma derslerine kadar oldukça geniş programlar bulunmaktadır. İngiliz dili kursunun başarıyla tamamlanmış sayılması için gerekli olan niteliğin İngilizceyi konuşabilmek olduğunun benimsendiği eğitim anlayışımızda, tüm öğrencilerimizin aynı seviyede olmasını önemsiyoruz. “Sıfır kazanılmayan öğrenci” sloganı doğrultusunda benimsediğimiz eğitim anlayışımızda her katılımcının aktif katılımları ve başarılı sonuçlarını hedefliyoruz. Bu doğrultuda özelleştirdiğimiz akademik kadromuzla da birebir İngiliz dili kursu eğitimlerine odaklanarak hem online hem de yüz yüze olarak her katılımcıyla yakından ilgileniyoruz. Her yaş grubundan ve her seviyeden İngiliz dili kursu kayıtlarınızı olmak için en kısa sürede bizimle iletişime geçin, zaman kaybetmeyin.