Sık Sorulan Sorular

Kurs Kayıtları ve Kurslar Hakkında Bilgi Almak İçin İletişim Kurabilirsiniz.
Ankara Dil Kursu

Ankara Dil Kursu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ankara sınırları içinde hizmet sunan pek çok Ankara İngilizce Kursu bulunmaktadır. Her biri kendi alanlarında iyidir, eğer Ankara En İyi İngilizce Kursu arıyorsanız öncelikle dil kursumuzu ziyaret etmenizi öneririz.

İngilizce Kursu Fiyat arayışınız sürüyorsa eğer fiyatlar her zaman alacağınız ders sayısına dahil olduğunuz dil grubuna ve kaçıncı seviye olduğunuza bağlı bir şekilde değişiklik gösterebilir.

İngilizce, Almanca ve Rusça Kurslarımızda her biri farklılık gösterse de ortalama her kur 60-80 ders arasında sürmektedir ve dersler ortalama 60 dakikadır.

Ankara Rusça Kursları arasında en popüler kurslardan biri Ankara Dil Kursudur, çünkü Rusmer isimli Rusça Dilini yayma amacı taşıcan bir kurum ile partner olarak çalışmaktadırlar.

Ankara En İyi Almanca Kursu olarak bilinen Dil Kursu markamız kurulduğu günden bu yana. Almanca Dil Eğitim sunmaktadır. Ve binlerce başarılı mezun vermektedir. Almanca Kursu için hemen bilgi alın.

Yabancılar İçin Türkçe Kursu, Ankara Kızılayda bulunan yabancı dil kursumuz yabancılar için Türkçe kursu sunmaktadır. Öncelikli olarak uluslararası öğrencilerin tercih ettiği kurslarımız hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin.

İngilizce şu anda dünyada en fazla konuşulan dildir. Özellikle gelişmiş ülkelerde insanların neredeyse tamamı İngilizce eğitimi almaktadır. Ülkemizde ilkokuldan başlayan bir İngilizce eğitim süreci olsa dahi Türk İnsanının İngilizce bilme oranı çok düşüktür. Ankara Dil Kursu olarak değerli Ankaralılara uluslararası standartlarda İngilizce Eğitim sunuyoruz. İngilizce öğrenmek size başarılı bir kariyerin kapılarını aralayacak olabilir ya da yeni kültürler ile tanışma fırsatı sunabilir. İngilizce’nin size katacağı değer ve şansları saymak bitiremeyiz ancak nasıl hızlı bir şekilde İngilizce öğrenirsin bu konuda net bilgilere sahibiz hemen bizi arayarak bilgi alabilirsin.