İngilizce Kursu

Kurs Kayıtları ve Kurslar Hakkında Bilgi Almak İçin İletişim Kurabilirsiniz.

İngilizce Kursu Ankara

Ankara İngilizce Kursu olarak, eğitim metodumuz okuma, dinleme, konuşma ve yazma olarak dört ana başlıkta ilerler. Bir öğrenci bizimle birlikte İngilizce Kursunu tamamladığında eğitim aldığı dilde istediği kişiyle iletişim kurabilecek kadar dil yeteneği olması gerekir.  

Dil bilgisini direkt olarak ezberletmek yerine öğrencinin öğrendiği yeni dili keşfetmesine imkân sağlanır. Dil kursu sürecimizin tamamında sunulan ücretsiz kitaplar ve farklı materyallerle öğrencilerimiz eğlenerek öğrenir ve öğrenmeyi öğrenirler. Bu şekilde öğrenilen her bilgi kalıcı olur ve yenileri üstüne eklenebilir.

Genel İngilizce Kursu Ankara

İngilizce Kursu Ankara, Ankara Dil Kursu olan markamız, Kızılayda İngilizce Eğitimi sunmaktadır. Genel ingilizce kurslarımız ise 6 kur şeklinde sunulur. Her kur için 100 saati aşkın eğitim süresi ile birlikte ingilizce kursları arasında en detaylı ve geniş ders saati sunan eğitim markasıyız. Dil ve İngilizce kurslarının yanında ingilizce konuşma klüpleri gibi farklı etkinliklerde yapılır. Genel ve Yetişkin İngilizce kursu hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Kurs Programı ve İçerik Hakkında

Ankara İngilizce Kursu İçeriği, 

 1. A1 Başlangıç Seviyesi (Beginner),
 2. A2 Temel Seviye (Elementary),
 3. B1 Orta-altı Seviye (Pre-Intermediate),
 4. B1+ Orta Seviye (Intermediate),
 5. B2 Orta-üstü Seviye (Upper-Intermediate),
 6. C1 İleri Seviye (Advanced)

Kurs Programı ve İçerik Hakkında

Ankara İngilizce Kursları arasında en önemli seçeneklerden biri olan Ankara Dil Kursumuz, hızlandırılmış ingilizce seçeneği ile yaz dönemlerinde hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek isteyen öğrenci veya iş insanlarına uygun program sunmaktadır. Yaz boyunca 2 veya 3 kur seçerek talep ettiğiniz seviyeden, seviyeye eğitim alabilirsiniz. Yoğunlaştırılmış İngilizce kursu ankara olarak da bilinen bu ingilizce kursu hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Gençler İçin İngilizce Kursu Ankara

Gençler için ingilizce kursu lise ve üniversite dönemlerinde eğitim alacak gençlerden oluşan sınıfların adıdır. Bu sınıflarda daha çok eğitim hayatlarında karşılaşabilecekleri şekilde öğrenim görmeleri hedeflenir. Pek çoğu dil sınavlarına veya okullardaki ingilizce derslerinde başarılı olmak amacıyla Ankara Dil Kursu eğitimi tercih etmektedir.

Gençlik dönemlerine öğrenilmiş ingilizce dil bilgisinin kalıcılığı en uzun olan dil bilgisidir.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Ankara

Çocuklar için ingilizce kursu, ilköğretim ve lisenin ilk dönemlerindeki çocuklar için uygun olan kurs türüdür. İngilizcenin temelini sağlam atmak, okul ingilizcesini pekiştirmek ve kişisel gelişimi sağlamlaştırmak adına her çocuk için oldukça önemlidir. Çocuklar için ingilizce kursu ve ingilizce eğitimi eğlenceli ve disiplinli olmalıdır. Bu kursta eğitimciler, yetişkin kurslarına katılan eğitimcilerden daha uzman ve başarılılardır. Çocuklar için ingilizce konusunda başarılı bir eğitim süreci talep ediyorsanız bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Konuyla alakalı daha fazla bilgi için => Ankara çocuklar için ingilizce kursu

Yetişkinler İçin İngilizce Kursu

Yetişkinler İçin İngilizce Kursu, Ankara gibi memur ve öğrenci şehrince en fazla tercih edilen İngilizce kurslarından biridir. Yetişkin bireyler hedefleri doğrultusunda daha kararlı ilerledikleri için Yetişkinler İçin İngilizce Kursumuzun başarı oranı daha yüksektir. Genelde özel veya kamu personelleri daha yüksek maaş almak için bu kursu tercih etmektedirler. Ankara yetişkinler için ingilizce kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hazırlık Atlama Kursu Ankara

Hazırlık Atlama Kursu; Bazı üniversiteler hazırlık dönemini zorunlu tutmaktadır ancak öğrenciler hazırlıkla vakit kaybetmeden 1 sene öncesinde diploma elde etmek isterler bu durumda İngilizce eğitimi alarak üniversitelerin uyguladığı hazırlık atlama sınavlarından başarıyla geçmeleri gerekir. Ankara Dil Kursu; hazırlık atlama konusunda deneyimli kadro ile siz değerli Üniversite öğrencileri için sınıflar oluşturmak ve İngilizce Kursların sunmaktadır. 

Neden İngilizce Öğrenmeliyim ?

İngilizce eğitimi almak tüm hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir. Profesyonel kariyerinizde sizi 2-3 adım öne atacak en önemli artınız olacaktır. İngilizce öğrenmek farklı kültürlerle tanışmanın ilk adımıdır. İngilizce tüm dünyada geçeliliği olan devlet müzakerelerinde, özel sektörde toplantılarında kullanılan bir dildir. Bir çok alanda iletişim dili olarak şeçilen bu dili iyi bir şekilde bilmek her zaman sizi daha ileride gösterecektir. Neden İngilizce Öğrenmeeliyim diyorsanız kısaca dünyanın en önemli iletişim dili olan İngilizce öğrenerek dünyanın tamamını gezebilir ve dünyanın 4/3 ile iletişim kurabilirsiniz.

Ankara En İyi İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek zor evet ama imkansız değil. Dil öğrenme sürecinizi en iyi şekilde geçirmek için profesyonellerden ve en iyi İngilizce kurslarından destek almalısınız. Her öğrencimiz bizim için çok değerlidir bu yüzden her bir öğrenim sürecine ilk günki heyecan ile başlarız. Eğer öğrencilerimizde yeteri kadar ilgi gösterirse bizim eğitimlerimizden başarısız olma ihtimalleri olmaması için elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz. 

Uygun fiyat ve en iyi verim ilkesi ile başarılı eğitmenleri, en iyi materyal ve kitapları sizlere sunuyoruz. Ankara en iyi ingilizce kursu ünvanını elde edene kadar yeterince emek verdik ve ünvanımızı daha uzun süre taşımak adına çalışmaya devam edeceğiz. 

İngilizce Kursumuzda elde edeceğiniz aktivite ve eğitimler

İngilizce öğrenmek isteyenler için en fazla tavsiye edilen ankara ingilizce kursu olarak; Eğitim süreci boyunca tüm gerekli materyalleri elde ederken bunun yanında pekiştirici konuşma kulüpleride sunuyoruz. 

 1. Kişiye özel İngilizce kursu
 2. İngilizce konuşma kursu
 3. Hızlandırılmış İngilizce kursu
 4. Yoğun İngilizce kursu
 5. İngilizce yaz tatili kursları
 6. Birebir İngilizce Kursu
 7. Birebir İngilizce konuşma kursu
 8. Hızlandırılmış İngilizce Kursu
 9. Yetişkinler için İngilizce Kursu
 10. Çocuklar İçin İngilizce Kursu
 11. Üniversite Öğrencileri İçin İngilizce kursu

İngilizce Kursları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İngilizce kursu fiyatları ne kadar?

İngilizce kursu fiyatları 2022 yılı itibari ile kur başına 1250 ₺’den başlamaktadır. Ancak aldığınız kur, dönem ve ders sayısına göre değişiklik gösterebilir. İngilizce Kursu Fiyatları hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçebilrisiniz. 

İngilizce 1 kur kaç ay sürer?

İngilizce kurları kaç ay sürer? İngilizce kurları yaz dönemlerinde 4 hafta sürer ancak kış dönemlerinde dersler daha seyrek olduğu için daha uzun sürebilir. 

İngilizce öğrenmek ne kadar sürer?

İngilizce Kursumuzda öğrenciler motive ve öğrenmeye eğilimli bir şekilde kursumuza katılırsa 1 sene içerisinde tamamen ingilizce öğrenebilir.

İngilizce kaç kur var?

İngilizce’de A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere temel 6 kur bulunmaktadır.

Kızılay İngilizce Kursu

Kızılay Meşrutiyet Caddesinde İngilizce kursu olarak hizmet sunuyoruz. Kızılay İngilizce Kursu olarak hizmet verdiğimiz ilk günden bu yana uzun yıllar geçti ve bu süreç içinde çok değerli deneyimler elde ederek değerli öğrencilerimizin eğitim sürecini daha verim sonuçlandırmak için çözümler ürettik. 

Kızılayda – Ankara İngilizce Kursu 

Ankara sınırları içerisinde en fazla İngilizce Kurslarının olduğu bölge hiç şüphesiz kızılay ingilizce kursu bölgesidir. Dil Kursu olarak değerli Ankaralı vatandaşlarımıza Kızılay İngilizce Kursu Hizmeti Sunuyoruz. Bizi tercih ederek başarılı bir şekilde dil eğitimi alabilirsiniz.

İletişim: 0 312 419 99 42
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma 09:30 – 21:30
Cumartesi, Pazar 09:30 – 19:00
Adres:
Meşrutiyet Street  No:1   Kat: 3 Kızılay-Ankara