Kurumsal - Ankara Dil Eğitimi - İngilizce Kursu - Lingosmart
img

Lingosmart Hakkında

Lingosmart, yenilikçi eğitim anlayışı ile öğrencilerine eğlenerek dil eğitimi sunmaktadır. Ankara merkezli yabancı dil kursu olan Lingosmart deneyimli ve eğitimci, yönetim kadrosu ile dil eğitimi süreçlerini profesyonel bir şekilde yöneterek başarılı mezunlar vermektedir. 

Dil okulumuzda İngilizce, Almanca, Rusça başta olmak üzere, pek çok dil temel seviyeden, en üst seviyeye kadar profesyonel bir biçimde öğrencilere sunulmaktadır. 

Alanında uzman yerli ve yabancı eğitmenleri ile, Lingosmart, memnuniyet garantisi sunar ve dil öğretiminde keyifli ve verimli bir dil öğrenme süreci yaşatır.

Ankara Kızılayda olan kursumuz tüm Ankaralılar için kolay ulaşılabilir bir lokasyona sahiptir. Meşrutiyet Caddesi No:1 Kat: 3 adresindeki eğitim hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Misyon

Ankara Dil Eğitimi olarak Ankara'da çıktığımız yabancı dil eğitimi yolcuğunda her zaman öğrencilerimize uluslararası kalitede eğitimi sunmayı hedefledik ve her geçen gün eğitim kalitemizi dünya standartlarına ulaştırdık.

Vizyon

Ankara Dil Eğitimi, Ankara sınırları içinde kurulmuş olsa dahi adım adım tüm ülke genelinde en önemli yabancı dil eğitimi merkezi olacaktır.