Hakkımızda

Kurs Kayıtları ve Kurslar Hakkında Bilgi Almak İçin İletişim Kurabilirsiniz.
Ankara Dil Kurus

Lingosmart Dil Kursu

Yüz Yüze Binlerce Mezun

Alanında Uzman Eğitmenler

Lingosmart, yenilikçi eğitim anlayışı ile öğrencilerine eğlenerek dil eğitimi sunmaktadır. Ankara merkezli yabancı dil kursu olan Lingosmart deneyimli ve eğitimci, yönetim kadrosu ile dil eğitimi süreçlerini profesyonel bir şekilde yöneterek başarılı mezunlar vermektedir. 

Dil okulumuzda İngilizce, Almanca, Rusça başta olmak üzere, pek çok dil temel seviyeden, en üst seviyeye kadar profesyonel bir biçimde öğrencilere sunulmaktadır. 

Alanında uzman yerli ve yabancı eğitmenleri ile, Lingosmart, memnuniyet garantisi sunar ve dil öğretiminde keyifli ve verimli bir dil öğrenme süreci yaşatır.

Ankara Kızılayda olan kursumuz tüm Ankaralılar için kolay ulaşılabilir bir lokasyona sahiptir. Meşrutiyet Caddesi No:1 Kat: 3 adresindeki eğitim hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Ankara Dil Eğitimi

Dil Eğitimi konusunda Ankara'da en önemli markalardan biri olan Dil Kursumuz İngilizce, Almanca, Rusça ve pek çok farklı yabancı dil için eğitimci kadrosunu bünyesinde bulundurmaktadır.

10
Öğrenci
10
Mutlu Öğrenci
10
Farklı Dil
10
Öğretmen & Danışan
Ankara Dil Kurus

Lingosmart Dil Kursu

Ankara Dil Kursu

Ankara Yabancı Dil Kursu Yorumları

Almanca günümüzde 120 milyon kişi tarafından ana dil olarak konuşulmaktadır. Ankara içinde gözde Almanca Kurslarından olan Dil Kursumuzda %100 verimli eğitimleri için sizleri bekliyor.
Ankara Dil Kurus

Yabancı Dil Sınavı Kursları